zona-silovyih-trenazherov-Panorama-min

Тренажерний зал нашого фітнес-клубу - це ідеальне місце для тих, хто піклується про своє здоров'я і фізичній формі.

Тренажерний зал фітнес-клубу «Rezonans» функціонально розділений на три зони:

  • кардіозона;
  • зона силових і грузоблочних тренажерів;
  • зона вільних ваг.

Зона силових тренажерів, вільних ваг і кардіозона в фітнес-клубі «Rezonans» оснащені сучасним обладнанням: Impulse MAX, Impulse STERLING, Matrix, AeroFIT, що дозволяє комфортно і безпечно працювати над усіма групами м'язів і досягати поставлених цілей в найкоротші терміни.

Професійна комплектація дозволить підібрати навантаження як новачкові, так і професіоналу.

У клубі представлені різні види тренажерів, які підібрані таким чином, щоб можливо було виконувати силове навантаження на різні м'язові групи, а також вправи з переходом від малої ваги до більшого. Наші тренажери розраховані як для початківців, так і для людей з гарною фізичною підготовкою.

Важливою складовою фітнес-клубу «« Rezonans »» є кардіозона, адже завдяки кардионагрузки ви зможете чудово зміцнити серцево-судинну систему і розвинути витривалість.

Зона вільних і грузоблочних ваг

6CXpXPuzjsE

У цій зоні Вас чекає ще більша свобода вибору.  Багате розмаїття снарядів, широкий гантельний ряд до 40 кг, млинці до 25 кг і професійні грифи зроблять кожен підхід до ваги максимально комфортним, дозволять правильно підібрати оптимальну навантаження як новачкові, так і досвідченому спортсмену.

 Для вашої зручності передбачені: пересувні лавки для жиму, лавки зі зміною нахилу до 90 °, стійка для присідань, станової тяги і ще багато інших

 У зоні силових тренажерів розташовані:

 Лінія тренажерів IMPULSE MAX, Impulse STERLING, створена за новітніми технологіями, з урахуванням всіх вимог безпеки і комфортабельності відрізняється від конкурентів інноваційної унікальною технологією складання, має надійну конструкцію і стильний дизайн, розроблені для серйозної проробки всіх м'язів.  Щоб результат був помітний з кожної тренеровкой !!!YBN0FJmIwC0

Під час заняття в залі завжди знаходяться професійні інструктори, які дадуть відповідь на будь-яке вас питання і проведуть вступний інструктаж перед початком тренувального процесу.

 Зоні силових тренажерів оснащена найсучаснішою системою кондиціонування і припливно-витяжною вентиляцією з рекуперацією тепла яка змінює температуру і вологість надходить свіжого повітря з урахуванням кліматичних умов в приміщенні.  Таким чином, досягається баланс між кліматичними умовами всередині приміщення і зовні, що дозволяє максимально комфортно дихати свіжим повітрям при великих фізичних навантаженнях.  Система розрахована так що при максимальній завантаженості залу свіже повітря буде більш ніж достатньо для кожного.

Також в зоні силових тренажерів, знаходиться кулер з водою.

 Спеціальне протиковзке покриття для підлоги забезпечить максимальну безпеку при тренуваннях.